Úvod

Každý z nás to zná. Telefon vyzvání či na něm najdeme zmeškaný hovor, na displeji je zobrazeno telefonní číslo, u kterého nevíme, komu patří. Můžu to zvednout? Má smysl volat zpět? Někdy na to není čas, někdy na to není chuť. Bylo by super zjistit, kdo volal. A s tím vám pomůžeme my :-)
 
Pomáháme odkrýt neznámá čísla
Webová stránka nezvedej.cz je pro všechny, kteří chtějí zjistit, od koho mají zmeškaný hovor nebo kdo právě volá - a teprve potom se rozhodli, zda zavolají zpět nebo hovor přijmou.
 
Je identifikace nepřijatého hovoru spolehlivá?
Data k telefonním číslům, která využíváme, jsou vždy čerpána z veřejných zdrojů a od návštěvníků našich stránek. Nelze tak zaručit 100% správnost všech údajů. Ale čím více komentářů, tím větší šance na správnou identifikaci volajícího. Systém hodnocení čísel (škála 1 - 5) napoví na první pohled, zda je zpětné kontaktování zmeškaného čísla smysluplné.
 
Pomozte ostatním, kteří hledají stejné číslo jako Vy
Sami si vzájemně vytváříme komunitu lidí, kteří pomáhají ostatním s identifikací neznámého čísla. Nenajdete k Vámi hledanému číslu komentář? Nevadí! Číslo během pár sekund okomentujte a pomozte všem ostatním, kteří budou hledat stejné telefonní číslo jako Vy.
 
Super, ale jak začít?
Začněte prosím zadáním telefonního čísla do vyhledávacího pole.